BLOG KATEGORİLERİ:
BLOG İÇİNDE ARA:
23
Jun-2014

Çeşme Otelleri

GENEL   /  

Adnan Menderes Havaalanı’ndan arabayla yaklaşık olarak 1 saat uzaklıktaki bu cennetten bir köşeye gittiğinizde mutlaka yapmanız gereken şeyleri burada sizinle paylaşacağız. İlk olarak içerisinde “sakız” olan tüm lezzetleri burada denemelisiniz. Sakızlı kahve, sakız likörü, sakızlı dondurma bunların başında gelmektedir. Sakızın bu denli önemli olmasından dolayı beldemizde sakız yetiştiriciliği ile ilgilenenlere büyük teşvikler verilmektedir. Sakızdan sonra Çeşme ile özdeşleşmiş bir diğer unsur ise “kumru”dur. Kumruyu günlük öğün yemeğiniz olarak benimseyebilirsiniz.

Eğer vizeniz varsa Sakız Adası’na gitmenizi mutlaka öneriyoruz. Gittiğinizde de mutlaka bir iki günü orada geçirin. Plaj olarak da Ilıca kumsalına gitmenizi mutlaka öneriyoruz. Temiz denizi ve kumsalı ile vazgeçemeyeceğiniz yerlerden biri olacaktır.

Tabi tüm bunları yaparken Çeşme’nin ortamına yakışır bir atmosferde konaklamanız gerekecektir. Bunun için size butük ötelleri önermekteyiz. Çeşme butük otel konusunda size epey bir seçenek sunar. Leylak Hotel bu otellerden huzurla kalabileceğiniz, şirin bir oteldir. Sabahları sunulan mükemmel serpme kahvaltısı ile güne çok iyi başlayabilir, konforlu ve nezih odalarıyla gününüzün sonunda gerçek anlamda dinlenme keyfi yaşayabilirsiniz.

0

 likes / 0 Comments
Share this post:

YORUM BIRAK


Click on form to scroll

ARŞİV

> <
OCA ŞUB MAR NİS MAY HAZ TEM AĞU EYL EKM KAS ARL